| MishikiCrisy a întrebat:

Imi place de un baiat pe nume Alex. E tare dragut, inalt, blond... Nu stiu ce sa fac ca sa fiu cu el, in afara de sa spun ce simt pentru el pentru ca e cu mine in clasa si daca el nu ma place... Totusi ce sa fac ca imi place mult de tot de el?

Răspuns Câştigător
| onetwothree a răspuns:

Ai putea sa incepi sa vorbesti cu el, sa ai conversatii despre filme, muzica, lucruri ce iti plac. Sigur ati gasi ceva comun. Si cere-i ajutorul la o materie la care se pricepe. De exemplu spune-i sa te ajute cu tema la matematica. Asa te vei apropia de el. Si mai ales nu ii arata ca esti "moarta" dupa el si fi misterioasa, asa il vei atrage. Succes!

4 răspunsuri:
| tpuu a răspuns:

Pai uite decat sa ii spui in fata, mai ales ca el e in clasa cu tine, si poate te face de ras chatterbox.
Aranjeaza-te mai mult, comporta-te frumos cu toti colegi [asa va vedea ca esti respectabila].
.Dar daca e sa ii spui tu sentimentele tale fata de el, nu te incuraja. esti fata thinking, mai ales poate te respiinge te faci de ras sad.
Sper ca am fost de folos happy
Succes.

| InnaaYY a răspuns:

Eu as spune metoda pe care vrei sa o eviti.
Nu exista alta mai buna decat a spune ce simtihappy.
Dar daca totusi vrei sa fiti impreuna incearca sa te bagi pe sub pielea lui, sa stai mai mult cu el.In asa fel incat sa te placa si apoi sa ii spui ce simti.
Succes.
fundita?

| JungHaYo a răspuns:

Il spionezi si vezi cei place sa aiba o fata si te comporti exact cum ii place. SI inca ceva daca vrei sa vezi daca ii pasa de tine prefate ca o sa cazi pe scari fix in fata lui(! dar nu cumva sa iasa in evidenta ca te-ai prefacut altfel totul va merge prost crying)

| kimy_6035 a răspuns:

Draga cirstina1998 poti sa intri in mai multe conversatii alaturi de el DAR mare ATENTIE nu trebuie sa iti fie frica atunci cand stai langa el incearca sa socializezi mai mult ca el poti mai intai sa il atingi discret pe umar si daca vrei sa ii zici kva pori sa il iei de mana

funda?