| foxiandra a întrebat:

Imi place mult de un baiat nu e in aceeasi clasa cu mine, si as vrea sa ii spun ca il plac dar nu stiu daca ma place ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| xPitic a răspuns:

Ia.i id.ul, intra in vorba cu el: buna, buna.Ce faci? Si cand incepeti deja sa vorbiti spune-i ca iti cam place de el.Sa nu faci prostia sa pui pe cineva sa ii spuna ca ti-ar place de el.Cauta-l mereu cu privirea, uite-te in ochii lui cand treci pe langa el.dar cand treci pe langa el incearca sa fi singura, adica sa nu fi cu vreo colega sau prietena ca sa-ti dai seama daca se uita la tine.Si cel mai important lucru NU-ti face iluzii.Cel mai bine gandeste realist, ca apoi sa nu suferi.Si daca nu va fi ceva intre voi, capul sus, mai sunt baieti!:*Bafta!

| foxiandra explică (pentru xPitic):

Nu am mai vorbit cu el pana acum decat asa odata i-am zis,, foarte'' amuzant atat dar multumesc mult m-ai ajutat daca ai mai pute asa imi mai zici cate ceva

2 răspunsuri:
| nicoll7 a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu el, privestel in ochi, glumeste cu el si vezi daca iti raspunde la semne.si daca vezi k ai sanse atunci zii sau dai indicii k ai vrea sa fii cu el. bafta:*:*