| JohnSeed a întrebat:

Am publicat relativ recent pe Wattpad un "short story" scris de mine si as aprecia foarte mult daca mi-ati putea da parerile voastre daca va intereseaza sa cititi asa ceva (este scris in engleza, apropo).

Link: https://www.wattpad.com/story/92881255-board-meeting

As aprecia foarte mult un vot daca v-a placut cu adevarat si sa spuneti ce credeti. Daca va plac lucuruile de genul pe acelasi cont m-am apucat de ceva nou pe un gen similar si puteti sa dati o "geana" si pe acolo daca va place :)

Multumesc mult anticipat! :)

1 răspuns:
| RappaNow a răspuns:

O să mă uit la link-ul tău. Dar tot ce trebuie să știi este că acest site este făcut pentru întrebări și sfaturi legate de categoria selectată de cel ce a scris întrebarea. Acest site nu este pentru promovări. e doar ca să ști, no hate happy