| giorgyana99 a întrebat:

Imi place de un baiat mai mare cu 3 ani decit mine si cred ca si lui ii place de mine pentru ca intr-o vara ne jucam cu mingea si a zis:"Hai iubi, iubi" insa la scl nu imi zice decit ceau si se uita in fiecare pauza dupa mine.Credeti ca ii place de mine? Si daca da cum pot afla?

4 răspunsuri:
| Johnny_3797 a răspuns:

Salut,CIne stie o fost doar odata si mai ales vara, atunci se putea intimpla multe. Daca crezi ca te simpatizeaza iesi cu el si spune ca il simpatizezi si afla de la el daca si el te simpatizeaza.Mai departe singuri va lamuriti happy

| Adry05 a răspuns:

Buna!
Doar pentru ca iti spune "iubi, iubi" nu inseamna ca ii place de tine. Poate ca asa e stilul lui de a vorbii sau zice asa doar la baza. Nu trebuie sa te hotarasti in privinta acestor lucruri doar din niste cuvinte. Mai degraba, fii atenta la fapte. Sunt mult mai sincere decat orice cuvinte spuse ele si cu orice fel de ton.
Succes!

| VanessaM a răspuns:

Toti baietii cuceresc cu vorbe deastea.si aproape toate fetele incep "sa simta" ceva pentru ei. Daca vrei sa afli cu adevarat daca ii place de tine, nu ii oferi atentie 100%. Lasa-l pe el sa vina la tine.winking

| giorgyana99 explică:

Apropo este pentru o pr