| GabriellaGabby a întrebat:

Bună TPU happy
Imi place mult de un baiat si defiecare data cand trece pe langa mine se uita la mine si dupa mine.Credeti ca ma place?

10 răspunsuri:
| kri a răspuns:

Eu zic ca da

| Dbianca a răspuns:

Daa este evident.ca te place asa mi se intampla si mie cu un baiat si acma suntem ft buni prieteni pentru ca am luat eu initiativa de a intreba daca ma place! Deci nu pierde sansa asta :* ai grija

| ciprian_7143 a răspuns:

Normal ca te place insa in functie de cati ani are si ai, poti clasifica ceea ce simti tu pentru el si el pentru tine!

| ciprian_7143 a răspuns:

Ok dar ce varsta?

| ciprian_7143 a răspuns:

E momentul sa faci pasul spre a cunoaste ceea ce reprezinta sentimentele tale.trebuie sa fii atenta insa ca drgostea este un lucru minunat dar si periculos daca nu exista reciprocitate.Sigur se v-a infiripa ceva intre voi doi. Sper sa fie la fel de inocent ca varsta voastra! Succes!

| acarata a răspuns:

Pai e greu sa-ti dai seama din doar atata lucru, dar daca zici ca se uita dupa tine cand te vede se poate sa fie ceva. Incearca si tu sa vorbesti cu el si vezi cum se comporta. Asa nu prea iti poti da seama daca te place sau nu. Sper ca te-am ajutat.
Bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, ii place aspectul tau fizic daca il faci sa se intoarca dupa tine smug. Hmm. eu zic ca da.

| GabriellaGabby explică:

Si eu si el avem aceeasi varsta

| GabriellaGabby explică:

14 ani happy

| sury_2656 a răspuns:

Da te place. ar trebui sa arati si tu putina afectiune. porneste un subiect de discutie si poate chiar va fi ceva intre voi.