| MirunaIoana123 a întrebat:

Deci...este un baiat la mine la scoala care imi place de el, iar mereu cand trec pe langa el se uita la mine.credeti ca ma place?

Răspuns Câştigător
| Traxdata200 a răspuns:

Salut miruna deci dupa cum ai povestit mai sus eu inteleg ca acest baiat din moment ce te priveste inseamna ca cel putin "stie ca existi" eu in calitate de baiat iti spun sincer ca uneori chiar daca am prietena mai scap o privire putil flirtat tu insa poti afla foarte usor daca el te place sau nu doar in cativa pasii 1:incearca sa ntrii intr-o conversatie cu el afla mai intai ce muzicaa ii place dupa ce iti spune ce trupe ii plac e bine sa-i spui"ma bucur ca am discutat cu tine" asta ii va da foarte mult de gandit incearca sa asculti muzicaa care ti-a spus cai place de obicei sentimentele cuiva si mai ales genul unei persoane reiese din muzicaa daca asculta rock e o persoana emotiva, daca asculta tehno ii place sa se distreze si asa mai departe3: duap cateva zile mai incearca sa vb cu el si spune-i ca iti face placere sa discuti cu el si va intelegeti destul de bine si ca ar fi superb sa mai iesim pe afara la un suc sau o plimbarica si sa mai discutam daca accepta (ceea ce o va si faca) e deja in mana ta si il controlezi cum vrei la intalnite fii doar relaxata si lasa-l pe el sa faca conversatie si sa razi la glumele lui in rest parerea mea e ca o sa reusesti si sa stii ca faza cu privitul inseamna ca te place dar il retine ceva acum tu trebuie sa aflii ce aplica ce tiam spus si va fi totul okbig grin deci fundita
?

2 răspunsuri:
| Leocerba a răspuns:

Miruna, amanuntele fac diferenta: tu ai pus intrebarea despre baiatul care-ti place la Hobbies & Pets.

| spad3r a răspuns:

Da mai multe detalii la spader_alex si te ajut si da-mi fundita daca vrei ajutor :X