| eu;) a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru fanii serialului "doctor House": Cameron va muri? Am auzit acest zvon si nu stiu daca este adevarat. MSwinking... dau funtitzabig grin

Răspuns Câştigător
| Dr. Alin a răspuns:

Deocamdata in sezoanele care sunt aparute (adica 7) Cameron nu a murit ci doar s-a despartit de Chase.

4 răspunsuri:
| freehugs a răspuns:

Din cate stiu eu nu
Ar fi aiurea fara ea sad
P. S.:App stii ca ea formeaza un cuplu in viata reala cu Jesse Spencer (Chase)? D:big grin

| ReveuseKaari a răspuns:

Eu nu am auzit aşa cevathinking Sper să fie un zvon falsbig grin. A, şi nuconteazabree, nu formează un cuplu în viaţa reală cu Jesse Spencer, au fost logodiţi dar s-au despărţit acum 2-3 ani din câte ştiu eu.

| ReveuseKaari a răspuns:

@Ellena nu am zis ca au divorţat, ci că nu s-au mai căsătorit. Şi-au anultat logodna în 2007, după cum spune şi wikipedia:However, in August 2007, the couple announced that they had called off their engagement.

| Ellena a răspuns:

Am vazut si eu un titlu pe youtube, dar pana acum (sfarsitul sezonului 6) nu s-a intamplat nimic, doar si-a rarit aparitia in serial, deoarece a divortat de Chase,
@ ReveuseKaari nu este adevarat ca au divortat in viata reala, ei sunt in continuare impreuna si formeaza un cuplu de exceptie.