| cutegirl_4770 a întrebat:

am si eu o intrebare pentru voi. Pe hi5, la barn buddy nu ma lasa sa intru. imi apare un tip care alearga incontinuu peste sign-ul de la hi5. probabil se intampla si la alte jocuri, dar eu nu joc decat barn buddy. Stiti de ce si cum as putea sa intru un joc?

Multumesc anticipat :*!

4 răspunsuri:
| xXxSimonikaxXx a răspuns:

Inseamna ca se lucreaza la el adica nu merge momentan ca se pun lucruri noi big grin funda? crying

| arhanghelu a răspuns:

Fiind o versiune BETA, la joc inca se lucreaza (pentru al imbunatati)...asa se intampla si la mine in momentul de fata.asteapta si u si ai sa vezi ca se rezolva si ai sa joci in continuarewinking

| MissDi a răspuns:

Ti se incarca probabil.

| decs^^ a răspuns:

Am incercat sa intru si la alte jocuri, si tot la fel imi face :[
poate mai lucreaza la versiuni mai noi, cred; d