| MihaLove2002 a întrebat:

As vrea cateva pareri de la voi. Ce culoare credeti ca merge la o rochie de botez? As vrea mai multe sfaturi daca se poate, please!
Dau fundita! happyhappyhappy

Răspuns Câştigător
| Fatarap a răspuns:

Si eu am trecut prin ce treci tu acum.
Tinand cont ca este toamna ai putea sa iti iei o rochita in bretele si cu un bolero. Culoarea... ceva viu un albastru, roz, portocaliu...

2 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Nu conteaza culoarea atata timp cat iti sta bine si rochita este frumoasa.

| marina1253 a răspuns:

Pai tinand cont ca este un botez ar trebui sa alegi o culoare mai vie, gen portocaliu, roz, rosu mai deschis, orice iti place tie. Ti-am spus ca la o astfel de ocazie, in opinia mea, ar trebui ca hainele sa aiba culori mai vii pentru a reflecta bucuria.