| anonim_4396 a întrebat:

as vrea sa stiu si eu niste scuze credibile pentru a baga un baiat in seama pe mess big grin

Răspuns Câştigător
| Carly22 a răspuns:

Spune-i 'Sall. Cf?'' și zici după că a fost mass. Și ideea cu filmele e bună. Spui că vrei neapărat un film horror și intri în conv. cu el.gen: Care a fost filmul horror care ți-a plăcut cel mai mult? iar la sf. îl întrebi dacă nu ați vrea să mergeți împreună la un film.Crede-mă chiar merge. Acuma sunt împreuna cu cel mai tare tip din liceu și chiar cu scuza astalaughing. Am mers la cinema și lucrurile au evoluat. Folosește asta:*

3 răspunsuri:
| αndï a răspuns:

"buna, nu mai sunt virgina si n-am cu cine vorbi pe mess. Te oferi?"
pariu pe ce vrei tu ca vrea sa vorbeasca mai multe cu tine?laughing

| MsPisic a răspuns:

Gaseste si tu un punct comunhappy
De exemplu, spune-i ca vrei sa te uiti la un film si daca stie vreunul frumos.Sau intrebare ce face in vacanta asta.

| HeadUpAndSmile a răspuns:

Poi am fost si eu in situatia asta, si poti incerca sa-i trimiti un mesaj spunandu-i ceva cum ar fi:deci ramane pe maine sau altceva; orice care ar trebui sa o intrebi p o prietena si cand iti rasp sp ceva d genu':a! scuze nu am vrut sa-ti sp tie; mesajul era pentru x...si incearca sa continui discutia