| miki_6623 a întrebat:

As vrea si eu o reteta pentru o masca contra acneei, dar sa fie una mai simpla. Multumesc

4 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus! Există remedii naturale pentru tratarea acneei, dar nu cred că pot suplini un control medical.
Poţi citi aici ceea ce te interesează http://sideris.ro/......tru-acnee/
O zi cu zâmbet şi mari succese!

| NbhdDaughter a răspuns:

Mastile contra acneei nu sunt bune.decat cele naturiste :*. Iti recomand o crema mai degraba(sa fie ceva de firma.astea de pe comert nu fac mai nimic). Sau daca tii neaparat sa iti iei o masca du-te la salon, ca altfel nu prea ajuta. Sper ca te-am ajutat. :* Bafta

| crazyvioletflame a răspuns:

Taie felii de castravete(nici prea groase, nici prea subtiri) si pune pe fata pentru 10 minute, apoi spala-te pe fata cu fata calduta.