| Skipper12 a întrebat:

Astazi vreau sa va intreb daca stiti vreau site in care sunt liceele din Bucuresti si mediile care sunt cerute! Dau funda happy

1 răspuns:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Uite-le http://admitere.edu.ro/Pages/Licee.aspx?jud=4
da-i pe cele care te intereseaza si vezi acolo cu ce medii s-a intrat, nu cred ca impune un liceu sa ai o anumita medie pentru a intra(sau exista, sincer nu stiu)...

La unele licee se intra doar cu medii mari pentru ca si-au castigat reputatia prin profesorii care sunt acolo, prin numarul mare de absolventi care trec bacul si cu medie mare...