| Lukasssz a întrebat:

Hey TPU, ati patit vreodata sa cheme vecinii politia din cauza suntelor puternice sexuale si tipete?

8 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Nu dar am avut vecini care puteau juca cu success in pornos la cum suna.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Si tu aveai boxele deschise cand te uitai la po. rnhub

| Lukasssz explică (pentru suntserios):

Doar de cateva ori...

| SociopatuI a răspuns:

Mi-am auzit vecinii cum si-o trageau pasional, de parca urlau dupa ajutor, dar nici chiar sa fie chemata politia. Si mai stau si la sat, gandeste-te. Si-o trageau intr-o casa de chirpici. rolling on the floor rolling on the floor

| Violleta2022 a răspuns:

Da, imi si imaginez cum stai cu mama si tata in casa si pretinzi ca tipi si urlii... rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. S-a rezolvat ușor. Am făcut gaură-n perete.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu da rolling on the floor

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Eu, nu dar studentele mele, da.