| loveyouidiot a întrebat:

Fetelor, ati patit vreodata ceva la ochi din cauza rimelului?

7 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Eu nu am pățit nimic până acum!

| PsychologistT a răspuns:

Eu nu, dar se poate intampla.
Cosmeticele ce le folosesti pentru ochi, pot sa-ti provoace urcior.

| Elena_Maria_Dragan_1992 a răspuns:

Da stiu pe cineva care a facut o mare si frumoasa infectie, deoarece rimelul era expirat.asa ca ai grija si daca simnti ceva in neregula, picurati, ceai de musetel in ochi deoarece curata si foloseste un unguent numit canamicina, dar cel mai sigur mergi la medic.

| adinutaba a răspuns:

laughing)))))))) rolling on the floor)))))))))) ar trebui?

| loveyouidiot explică (pentru adinutaba):

Normal ca nu ar trebui, de asta si intreb...in cazul in care sunt expirate e posibil. mie mi s-a intamplat...

| adinutaba a răspuns:

Si eu ma machiez zilnic dar niciodata nu mi s-a intamplat totusi am citit pe net si asta se poate intampla si idn cauza machiajurilor expirate dar nu.ti face griji sunt sigura ca va trece in orice caz da.ti cu crema de galbenele la ochi aia e foarte buna happy