| JustAaGirl a întrebat:

c:
Am o intrebare cum pot obtine parul asa (ca in poza) mai dezordonat? https://www.google.ro/......ps?/search

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Tipa din poza nu a folosit nici placa, nici ondulatorul, doar si-a aranjat parul cu peria rotunda in timp ce l-a uscat cu feonul.Nu stiu sa-ti spun exact cum sa ti-l faci asa pentru ca nu stiu ce fel de par ai tu.

| alialinu75 a răspuns:

Poti sa incepi sal nu il mai intinzi cu placa. Daca il mai ai si putin ondulat este foarte simplu trebuie decat sal ti desfacut se va face el singur dezordonat. Daca nu pentru un par ravasit, ia cateva suvite la intamplare si onduleaza-le lejer. Apoi, intoarce capul in jos, dezordoneaza buclele si aplica putin spray. Deci nonsalanta si eleganta! Poti saiti usuci parul cu capul in jos pentru. a-l face dezordonat.