| ♥•♫raluks♫•♥ a întrebat:

Hey TPU!:*Care imi puteti spune(cei care au) cum se comporta telefoanele LG gt 505 sau gt405 sau cookie fresh? sunt bune? ce defecte au? cam care dintre ele ar fi mai bun?big grin multumesc:X

Răspuns Câştigător
| Ioana :x a răspuns:

Eu am cookie fresh si sunt multumita. ti-l recomand are si un aspect elegant.frumos.si pretul este o.ca. in jur de 400 500 de lei.defectiuni nu am gasit niciuna :d dar cateodata are o intarziere cand dai pe contacte sta 2 sec 3. intelegi tu. dar nu mi se pare cine stie ce defectiune big grin deci ti-l recomand!