| petriinna a întrebat:

ce va inspira aceasta melodie https://www.youtube.com/watch?v=nR9s6Gw0ieA? O ascult de mult timp si nu m-am saturat de ea!

4 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Pianul este un instrument muzical atât de suav, de melancolic. Iar sunetele muzicale redate de acest intrument sunt sensibile.
Melodia în sine, îmi aduce amintește de toate sentimentele trăite în această viață. Imi inspiră încredere!

| iubesc a răspuns:

E o melodie foarte frumoasa, ma linisteste si imi aduce aminte de toate lucrurile minunate care mi s-au intamplat in viata!

| suităr a răspuns:

E o melodie liniștită și suavă happy

| Criiinutza a răspuns:

E o melodie foarte frumoasa, e asa luminoasa, iti deschide sufletul spre cele mai frumoase momente petrecute din viata. Ascultind aceasta melodie, pentru un moment uiti de tot raul. Funda?