| XLittleGirlX a întrebat:

Credeti ca aceasta placa de par mini este buna? Arde parul? Este buna firma?
http://www.remington-style.ro/......BA-81.html

Răspuns Câştigător
| bambolina07 a răspuns:

Nu cred ca arde parul atat timp cat il setezi la o temp optima pentru parul tau, si nu o folosi in fiecare zi cel mult de 2 ori pe sapt.foarte dragut si printul...cred ca mai mult asta tea atras.citind specificatiile placii pentru pretul pe care il are este destul de ok. funda?

3 răspunsuri:
| Smilee4Mee a răspuns:

Ii ff fainalove struckx! Dupa parerea mea orice placa iti afecteaza parul mai mult sau mai putinstraight face

| Skiipper a răspuns:

Dupa pret nu pare sa fie foarte buna pentru parul tau...dar oricum cam orice placa iti degradeaza parul ...eu iti recomand sa fii naturalawinking

| CristinaCrisy a răspuns:

Nu e cam ieftinaa?