| Alina2910 a întrebat:

Hey TPU,cum se numea jocu acela in care aveai o broasca si ii cumparai haine, si bani ii faceai jucand diferite jocuri? funda sau ce jocuri stiti asa in care se mai joaca si alti oameni...dar nu gen Metin2 si Canter

2 răspunsuri:
| katakatalina a răspuns:

Joc exact la fel cum ai descris tu este woozworld, doar c nu imbraci broasca ci o persoana si are muuuulte jocuri super faine doar ca mai faci si lvl pe langa bani. Mergi prin parcuri, fast-food*uri etc. Funda?

| RazoriCaXxX a răspuns:

Cred ca Frogger incerca si tu