| вεвїŧѕά a întrebat:

big grin. Cum se va termina serialul "Culoarea Fericirii "? big grin [dau funda ]

5 răspunsuri:
| вεвїŧѕά explică:

Ce site? big grin

| Eღilia62 a răspuns:

Sadhna si Ranvir sunt morti, Aalekh se casatoreste cu Malilka si Ragini cu Anmol, prietenul lui Ranvir care a fost si salvat de la moarte de el.

| joanamm23987465 a răspuns:

Poti scrie dai funda ca degeaba tongueP eu l-am vazut p un saittt!

| βέiiiβiii_9613 a răspuns:

Pai se termina in urmatorul fel:Sadhna si Ranvir o sa moara, Ragini si Aalekh se vor recasatori.Osa fie ceva mai trist. Sadhna moare din cauza unei bombe, iar Ranvir moare vrand sa-si ajute prietenul,(prietenul se va casatori cu Ragini) cazand niste bolovani pe el. Funda?

| concurs_3191 a răspuns:

Serialul Culoarea fericirii se termina cand Alekh se face bine si sadhna moare.Dar dupa ce moare Sadhna , Aleckh innebuneste iar si Vasu il casatoreste cu o alta fata . Ragini are gria de copilul Sadhnei si de copilul ei . Ea se va casatori cu un alt barbat dar va ramane in acea casa . Se va casatori deoarece Ranvir moare cand cad niste pietre pe el. De ce moare Sadhna ? In ziua in care ea isi botezeaza copilul , este o revolutie la ei . Ea merge impreuna cu Alekh la templu . Cand se intorc , raman blocati in locul in care se plaseaza o bomba . Alekh o lasa pe Sadhna singura si se duce sa ii roage pe politisti sa ii lase sa treaca . Sadhna vede o fetita care se duce spre bomba ca sa isi ia un ursulet de jucarie.Alearga dupa acea fetita si explodeaza bomba . Fetita nu pateste nimic dar Sadhna moare . Sunt 300 si ceva de episoade. Funda?