| xoxo_3814 a întrebat:

Hey TPU:*! Dati`mi si mie nistee` statusuri de indiferentzaa` pentru` baieti:p! NOI! Dau fundoiuu` restul` votlove strucklove struck!

3 răspunsuri:
| Denisa_3303 a răspuns:

Fa-te muci,fa-te muci,fa-te muci...da din buci, da din buci, da din buci. laughing) sper sa te ajute laughing Fundoiuu'?batting eyelashes

| MusicIsLife a răspuns:

Poate nu'ti par fata cuminte, sau poate ca da, insa aparentele inseala, inainte de a ma "eticheta", gandeste'te bine sa nu faci vreo greseala.
Ai crezut ca faci ce vrei Dar ai scazut in ochii mei Daca te purtai discret Te consideram destept.
Funda :d

Prezint realitatea exact asa cum este ea, Divertisment pentru tine, mod de viata pentru mine.