| dani97 a întrebat:

de ce nu mai colaboreaza NANE SI DODDY? eu stiam ca trebuiau sa isi scoata un album...credeti ca s-au certat?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu ştiu, dar au vreo. 3-4 melodii împreună. Sunt geniali în colaborare! Doddy e idolul meu şi Nane iar e o persoană apreciată de mine, deci ce să mai zic, 2 la preţ de unu rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca Nane va mai face vreo piesa cu Doddy, tinand cont ca Doddy a cantat cu Puya, Puya fiind rivalul numarul unu al lui Nane.