| shadow21 a întrebat:

de la un timp cineva ma suna incontinu cu numar privat.
Asa ca am hotarat sa imi fac cont pe CallRomania si am reusit acest lucru, iar dupa ce iti faci cont iti dau ei un numar pe care sa il bagi la redirectionare apeluri, dar cand am intrat la redirectionare apel am dat la redirectionare daca suna ocupat si am bagat numar primit de la CallRomania dar cand il activez imi da eroare retea oare de ce?
D-au funda?

1 răspuns:
| BlacknightO a răspuns:

Cel mai bine e sa iti iei Call Bloker pe telefon. Ai in setari o casuta care iti respinge apelurile cu numar necunoscut la fel si mesajele.