| anonim_4396 a întrebat:

Hey,TPU... E o colega in clasa,o FOSTA cea-mai-buna-prietena-,care ma tot copie intruna. Dar prefer sa nu dau exemple, sa nu ma dau de gol. Credeti ca ar fi ok sa stric toata prietenia si sa ma iau de ea? Mersi.

Răspuns Câştigător
| AndreiAlexandru36 a răspuns:

Ar trebui sa ai atragi atentia si daca tot nu intelege atunci sa strici prietenia.

1 răspuns:
| lolthisisme a răspuns:

Ea ii proasta, si nu isi da seama, deci trebuie sa-i zic drept in fata ce am de zis, si apoi, exact cum ai zis si tu, stric toata prietenia. Thanks.