| Paul_7461 a întrebat:

Prietenul meu cel mai bun a avut o relatie cu o fosta colega de-a mea din clasa, dupa 2 saptamana s-au despartit, n-a mai mers, acum, mie a inceput sa-mi placa de fosta mea colega de clasa/fosta lui, acum nu stiu ce sa fac, sa vad daca pot incepe o relatie cu ea sau sa o las in pace sa nu stric prietenia cu prietenul meu? Multumesc anticipat, o seara buna!

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Minte de copii. Cum sa strici prietenia cu el pentru ca vrei o relatie cu fosta? E fosta, nu actuala. Sau la voi, toate fostele trebuie pedepsite?

| iubesteOrezul a răspuns:

Daca e prietenul tau nu se va supara. Dar ai grija sa nu se combine cu tine doar pentru ai face lui in ciuda. Mai sunt si asemenea fete. Mult succes!