| leuu a întrebat:

exista vreo aplicație pentru SMS sau apel gratuit?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Viber, skype atat timp cat aveti ambii instalata aplicatia si o conexiune la net

| Croampa a răspuns:

Skype, whatsapp, viber si cam atat! happy
Sper ca te-am ajutat! big grin

| ImNutellingYou a răspuns:

Simplu, intră pe mesajgratuit.ro, http://www.smsgratis.ws/ dacă ai nevoie vreodată de sms gratutit.în caz că duci lipsă de minute/mesaje pe telefon ..acuma aplicații sunt o grămadă precum skype și altele dar dacă persoana respectivă pe care vrei să o apelezi nu e online atunci ce faci? cam nimic cu aplicațiile alea. deci îți sugerez site-urile acelea.

| TheGuyWithBeard a răspuns:

Hey! Viber, din cate stiu eu.

| vicu4 a răspuns:

Agent mail ru
ICQ
whatsapp
Telegram Messenger
skype