| roland2948 a întrebat:

Explicati-mi si mie ce este steam, cum se cumpara... Vreau sa imi cumpar steam la Counter-Strike caci am inteles ca e cel mai curat. Explicatie si mie pasile si la ce foloseste!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Kskerion a răspuns:

Cu steamu nu`ti permite sa joci cu coade(CODURI EX:AIM WALL SPEED etc...)Se misca mai repede si joci mai bine... si + ca poti infiinta un clan nu ca alti doar nume. Acolo e o parte unde poti sa-ti iti faci si pe cs ti se modifica singur numele si costa steamu in jur de 90lei-150lei.