| Bubbchac a întrebat:

Fac bratarii din fire de cauciuc, si speram ca ma puteti ajuta sa aleg culorile. Spuneti 3 culori care va plac. Multumesc anticipat! Voturii si Funda. kiss

Răspuns Câştigător
| MyFirstLove a răspuns:

Hey! Ce fain ca sti sa faci.
Poti sa incerci:
Rosu-negru-albastru
Verde-alb-negru
Mov-Visiniu-albastru
Verde-roz-negru [asa mi-o facut o pr arata love struck adica nah mie mi-o place]
Iti doresc sa faci cat mai multe happy

5 răspunsuri:
| Sonia a răspuns:

Rosu verde si galben:X

| marionettetolife a răspuns:

Eu iti recomand mov galben si negru
pup kiss
bafta la bratari

| irynus a răspuns:

Rosu albastru roz

| TheMitOfTheRedEyes a răspuns:

Am un sfat, mie imi plac culorile care sunt simple (extravagantza strica totul) ai putea sa folosesti movul si cu galbenul acompaniate de alb. (nu sunt pre buna in moda, ti-am dat doar un sfat ) :* Te pup.

| HubbaaBubbaaa a răspuns:

Poti incerca negru-mov-roz... sau negru-mov-alb.
Cum vrei.happy
Funda?puppy dog eyes