| ChishyyAlle a întrebat:

wave.Am o intrebare la care astept raspuns de mult, dar nimeni n-a stiut ce sa-mi raspunda.Revenind la intrebare, se intampla ceva cu Demi Lovato si Sterling Knight? Au o relatie? Nu vreau din filme ca si innebunesc. Dau funda+cel mai bun vot la cine imi zice happy

2 răspunsuri:
| nirvanacartof a răspuns:

Nu e nimic intre ei, decat in serial.
Demi abia s-a despartit de Nick Jonas, si acum e singura...credthinking Cel putin asta sustine ea.
Eu nu prea cred ca Demi are o relatie cu Sterling, desigur ...decat de amicitie.
Succes!

| ChishyyAlle explică:

Mersi totusi Miq happy