| Ellyy14 a întrebat:

Imi dati idei de nume pagini facebook? va rog mult! cat mai originale si artistice. Multumesc mult!

7 răspunsuri:
| Lamaitzza a răspuns:

Hm. pai depinde cu ce o sa fie pagina, oricum iti dau cateva sugestii : " A voastra; Ganduri si Idei; Cutiuta magica; Baloane colorate; Scris de noi/mine; Adolescenta; Copilaria; Pierduta in litere " Funda? big grin

| ÐÿÅ a răspuns:

Papusha Love
Supradoza de vise
D-soara rebela
Rebela ZuZu
~Perfect~
Ingerash dragalash
Pupik for you
Vise spulberate
Scrisori sper cer.
Its my life
Iubire fara limite
Doar noi
Iubire scrisa
Jurnalul unei fete
Secretul fetelor

| daryaalesia a răspuns:

~ Jurnalul unei adolescente ~
Baby, lasă sentimentiliii; 3
Big girl's don't cry
Papusha ta
ѕოiℓε ƒօг ოεε
Another drug
Sa te plac? Nu. Te iubesc
Iubire? Prefer pastile.
Iubire roz
• Vis Implinit •
Sunt numai a ta
→Vad totul roz←
Iubire in alb-negru
~Vise scumpe~
Bijuterii aurii
Pupik pentru tine
→Mi-e indiferent, baby←
Fitze de diva
Culoare, te rog.
Ea e ZuZu
Adauga sclipici vietii mele
Stelutze aurii
Stelutza speciala
Praf magic
Stop! Ai ajuns prea departe.
Sus pe toc
Ei zic ca-s diferita, eu zic ca ei sunt toti la fel.
Bombonika dulce
Inel cu smaralde
Te pup, pa pa :3
Sufletul meu e colorat
Te-ai blochat in inima mea
Hey, am gheare!
Pysy, nu ataka!
D-soara LaLa
LaLa Love
~ Miliardara de vise ~
Scumpii, fii al meu
Fundita roz cu buline albe

Sper sa te ajute si sper sa imi dai fundita! Sper sa ai mare succes cu pagina si sa imi spui pagina ta sa iti dau like! happy

| Lorenutza124 a răspuns:

~ K i t t y ™.♥, Bomboane Coloratee,─►ع♥Pink obsession ♥ x◄─┘,♥Copil♥ tembel♥fericit♥in♥lumea♥lui♥,◣_◢ Vampiritsaa din noaptee ◣_◢ mai ma copiezi mult?

| LiviaP a răspuns:

Dacă vrei o pagină pentru fundiţe şi pantofiori, ce ţi-au înşirat ei este cel mai potrivit. Dar paginile originale îşi pun nume la fel de originale. Nu am ajutat cu nimic, dar poate îţi găseşti singură un nume. Ar fi cel mai potrivit.

| Ellyy14 explică:

Astea sunt copiate de undeva, le-am mai vazut de o mie deori si scuze dar nu imi plac happy.

| pisicuta11puce a răspuns:

Fițe de Domnișoara
Noi fetele