| IIIIIIIIIIIII a întrebat:

Hey TPU!
Imi puteti da imagini cu mobila din pin argintiu? Am cautat pe google si nu am gasit...Asta pentru cei care cred ca nu caut inainte sa intreb...
Multumesc mult! :*

2 răspunsuri:
| IIIIIIIIIIIII explică:

Bella7000, pinulargintiu nu e...argintiu...e aproape alb, maro foarte deschis
daca nu stii sa raspunzi mai bine nu o face!

| bella7000 a răspuns:

Nu tee supara argintiurolling on the floor. poti alege o culoare cu gust mai fin. ne te supara dar nu ai gusturi prea bune alege ceva maro ceva ca stejarul darr poate auriu dar nu argintiu