| Georgyanna_Laurra_1999 a întrebat:

Hey TPU.:*
Imi puteti spune ce este la moda sezonul urmator in materie de haine,,par,,pantofi,, accesorii si genti.:*
Va multumesc anticipat.

1 răspuns:
| Bianca306 a răspuns:

Uite nu se stie ce va fi anul urmator. Dar uite ce costumatie imi place mie : o rochita frumoasa, niste bascheti si un bolerou negru in general. Cred ca o sa fie la moda si anul viitor. Cu parul nu stiu iar accesorii ar merge un lant lung de obicei o bufnita si cercei scurti si geanta ar fi fain o gentuta mica