| daniellllaaaa a întrebat:

In prima zi de liceu trebuie sa vina si parintii? Si trebuie sa aduc un buchet de flori? Desi nu stiu daca o sa am diriginta sau diriginte.

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Evident trebuie să cumperi un buchet cu flori.Nu contează dacă e femeie sau bărbat...trebuie dus un buchet cu flori se duce și la băieți.

Și să îți răspund da, trebuie să meargă și părinți cu tine pentru că e prima zi.Și, în prima zi e cel mai greu.

| vocea a răspuns:

Pai parintii merg mereu in prima zi iar flori nu cred ca trebuie este primul an

| byabubu a răspuns:

Deci sunt in aceeasi sitoatie dar parintii nu vin cu mine ( nu prea vad rostul; sunt intr-un oras mic si cunoasc aproape pe toata lumea ) Cu florile nu stiu nici eu daca sa duc sau nu.

| Urucu_Laurentiu_1999 a răspuns:

Trebuie sa mearga si parintii cu tine. e prima zi de liceu. si cu buchetul nu stiu... mai intereseaza-te. succes!

| Urucu_Laurentiu_1999 a răspuns:

Trebuie sa mearga si parintii cu tine. e prima zi de liceu. si cu buchetul nu stiu... mai intereseaza-te. succes! daca ai diriginta ar fi frumos din partea ta sa ii duci un buchet

| ArdnaxelaALEalexandra a răspuns:

In prima zi de liceu eram atat de dezorientata, nici macar nu stiam unde e clasa meahee hee. Parintii mei nu au venit cu mine. Cat despre flori ...eu am avut un ol frumos cu flori pe care i l-am dat dirigintei