| anonima000000 a întrebat:

m-am gandit ca fiecare din membri TPU sa scrie despre ei in cat sau nascut cum se numesc sa se descrie ca persoana si pe dinafara si pe dinauntru de ex :pe dinafara : culoarea ochilor a parului a tenului etc. pe dinauntru : incapatnat/a, sentimental/a, amuzant/a, etc. si ce gen de muzica ascultati, ce faceti de obicei in timpul liber, ce filme va plac din ce jud sunteti, cum va striga prieteni etc. si prin asta cu toti ne vom cunoaste mai bine. primul raspuns primeste fundita celorlalti
le voi bifa ca raspuns inteligent. happy

Răspuns Câştigător
| haiZI a răspuns:

1, 80, 70kg, ochi verzi, piele deschisa la culoare,
interior >sincer? ahah
sportul, muzica, filme-comedie, sf, triler, drama.
bistrita, pe nume,

11 răspunsuri:
| Amalia a răspuns:

Ai foarte mare dreptate ...ar trebui sa se faca asa ceva pentru TPU :*

| Fllorentina a răspuns:

Ma numesc Alina am 15 ani, locuiesc in timisoara, imi place sa stau cu prietenii, sa dansezlove struck, sa ma dau cu rolele, numa sa nu ma plictisesckthinking
Sunt creata, parul lung saten, ochi verzi :X, destul de inalta, slabutza, prietenoasa, imi plac catelushii si pisicutzele:X. Prietenii imi zic : Inna, Aly, Alinu stiu, ALinutza, Alina, thinking depindebig grin. Imi place sa castige intodeauna dreptatea:X, numi plac oamenii mincinoshi, nu imi place cand cineva sa da mare si tare pe cand nu ii nimic. Ador sa ma uit la filme [ de comedie /actiune], sa mank popcorn si sa beau un pahar de pepsihee hee.
Cand apuk adica dupa invatat tot timpul imi iau o pauza si dansezlaughing) [cu muzica aproape la maxim whistling]

AAAaa da... sunt scorpion deci dupa cum bine stiti calitatile si defectele lu sunt :

CALITATI:
- Scorpionului stiu ce vor cu adevarat de la viata. Sunt persoane determinate. Duc orice sarcina la bun sfarsit indiferent de dificultatea acesteia.

Sinceritatea acestor nativi face ca de multe ori sa ii ia gura pe dinainte. Uneori sunt egoisti, dar asta nu inseamna ca nu au un suflet mare.

Atunci cand isi stabilesc un obiectiv, Scorpionii, incearca sa il atinga in mod direct si prin sacrificii. Curajul este unul dintre cele mai valoroase calitati ale lor, nu se tem de munca grea si multa.

Obstacolele pe care le intalnesc nu ii demoralizeaza, dimpotriva, ii ambitioneaza mai mult.

Cu toata puterea incearca sa duca lucrurile la bun sfarsit dovedind vointa lor puternica.

Scorpionii sunt foarte sinceri in relatiile sentimentale, nu se feresc sa isi arate trairile fata de persoana iubita. Nu se abat de la principiile lor indiferent cat de complicata este situatia.

Nativii din Scorpioni sunt persoane constructive prin natura lor, nu se dau inlaturi de la confruntari directe, ambitia lor este incomensurabila si cea mai mare satisfactie a lor este sa fie invingatori.

DEFECTE:
-Scorpionii sunt persoane foarte sensibile. De multe ori se simt ranite atunci cand nu este cazul.

Simt ca nu sunt apreciati la justa lor valoare. Cateodata nativii din aceasta zodie sunt foarte aroganti si mandrii.

Tacticile lor de a obtine ce vor sunt uneori lipsite de scrupule. Nu le pasa de parerea celorlalti.

Cand cineva face o nedreptate fata de ei, vor face tot posibilul sa se razbune.

Siii apropo de muzica, imi plac de toatelove struck chiar si popularalaughing:X mmai alea cand sunt la o nunta sau la un botezlove struck

Nu imi plac MANELELE si ROCKKK!straight face oh go on

| Fllorentina a răspuns:

Am uitat sa zic :BYE BYE :*, scuze dar am scris mult :-s ...si na

| DeeaLove08 a răspuns:

BUNA! ma numesc andreea, data nasterii 13 noiembrie 1997, deci 13 ani big grin, zodia scorpion. ochi albastrii, par saten, pana la umeri, ten deschis, 42 kg, 1. 63 m.sunt o persoana ambitioasa, imi place sa ma distrez alaturi de cei mai buni prieteni, nu suport persoanele cu fite, tupeu etc;
muzica: pop, dance, urban
timp liber: stau pe TPU, ies cu prietenii, ascult muzica, citesc o carte, desenez etc
filme: romance, comedie, horror. imi plac telenovelele ( marina cameleonii etc)
oras: bucuresti
prietenii ma striga deea sau andry.
imi place: sa am relatii cu persoane care tin la mine cu adevarat, sa merg la cumparaturihee hee, sa urmaresc unfilm bun, sa citesc o carte, sa dansez, sa ascult muzica la maxim, sa mananc pizza, sa ma cert cu persoane care m-au enervatlaughing, povestile de dragoste :-x etc
urasc: sa mi se spuna ce sa fac, sa am prieteni falsi, sa fiu barfita, fitele, tupeul etc
cam atat. palove struck
astept sa aud si despre tine:*
BlackRose ( andreyutzap)

| DeniiiD a răspuns:

Data nasterii :25 martie 1997
oras: Oradea
zodie : berbec
culoarea ochilor: verde spre albastru
culoarea parului: bruneta
incapatanata : CAT CUPRINDE rolling on the floor
sentimentala: cand e nevoie si cu cine merita
amuzanta : every day
muzica: RnB, DnB, Dub step, pop, hip-hop, rock
timp liber: ma ocup cu fotografia, ies afara cu prietenii si mai scotocesc pe internet
filme : actiune, crime, comedii. Cam orice in afara de cele lacrimogene laughing
judet:Bihor
porecle : Deizi, Deni, De, Dede, Dedz, Andreea Raicu laughing
scoala : S08 "Avram Iancu " Oradea
clasa: 7 B
Astept si despre tine >big grin

| anonima000000 explică:

La cum va numiti numele mic la mine de ex: bya

| anonima000000 explică:

Buna! ma numesc bya, m-am nascut in 1999 pe 9 august sunt din jud constanta culoarea parului meu e negru, ochi mei sunt caprui eu cred ca sunt o pers pe dinauntru sentimentala si unpic incapatnata happy imi plac filmele horor, romance, comedie. cred ca asta e cominatia perfecta a unui film. sunt zodia leu. prieteni imi spun bya, by, bibi, byanca.in tp liber de obicei : stau la calculator, ascult muzica, ma uit la filme, ma plimb cu prieteni mai citesc o carte etc. asta sunt eu pa pup! happy

| anonima000000 explică:

Ooo sc am uitat inaltime 1, 51 cam asa ten creol si kg 40-41

| anonima000000 explică:

Ooo sc am uitat inaltime 1, 51 cam asa ten creol si kg 40-41 pa!
va pup happy

| anonima000000 explică:

Ooo sc am uitat inaltime 1, 51 cam asa ten creol si kg 40-41 pa! pup happy

| anonima000000 explică:

Sc am uitat ten creol inaltime 1, 51 kg 40-41 pa! pup! happy