| ♡ No Name -->An0nim;x! ♡ a întrebat:

m-am tot gandit si cred ca optez pentru un telefon cu touch screen.mai precis pentru un Nokia 5530 XpressMusic http://www.telefoane-nokia.org/......-music.jpg
ce parere aveti? daca ati avut telefoane cu touch screen, sunt bune? am auzit ca se strica foarte repede. dau fundita pentru cel/cea care ma ajuta.

4 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Nu folosesc cuvinte de astea de obicei, dar trebuie sa recunosc. e shukar telefonul. :X
da, se merita sa-l iei! nu se strica nimic daca esti atenta. :X

| lol1232 a răspuns:

De curand mi-am luat un tel cu touch screen si eu pe acesta http://www.google.ro/......tp?/imgres r:15, s:0 si sincera sa fiu este super un tel touch screen chiar merita sa iti cumperi acel telefon pe care il vrei tu si pe asta care il am eu acum a l-am scapat de vreo 3-4 ori si iti spun sincer ca nu a avut nici o zgarietura sau sa nu mai mearga sunt foarte bune si rezistente.:D Merita!

| costymaximus a răspuns:

În general, telefoanele Nokia sunt cele mai fiabile, nu se strica asa usor. Iar despre Nokia 5530, e fain, eu am un Nokia 5800 și mă înțeleg de minune cu el.

| cretzu_1789 a răspuns:

E fain telefonul asta si e super bun ai tot ce vrei pe el.