| anonim_4396 a întrebat:

mi-am facut o pagina pe facebook..si nu stiu cum sa o fac mai populara.Am auzit ca exista anumite joculete(pe care le jo si eu)care pentru a le juca trebuie sa dai like. Daca ma puteti ajuta cu niste sfaturi? Cum fac pagina mai populara? Dau FUNDITA celui mai folositor raspuns...

3 răspunsuri:
| madalinutza1876 a răspuns:

Daca ati putea sa imi spuneti ce ii lipseste paginii. Uitat link-ul http://www.facebook.com/StoriesForGirls?fref=ts

| Alexandra0797 a răspuns:

Poti face joculete de ex: Spanzuratoarea, Elimina, Da o nota fanei/fanului, Continua statusul.
Pentru a o face populara trebuie sa postezi mult pentru ca ea sa creasca in talking si asa va creste si in like-s.

| DarkGirl92 a răspuns:

Roaga-ti prietenii sa o distribuie pe profilul lor.happy