| Mateooo a întrebat:

nu vreau sa pun o intrebare vreau sa ii ajut pe cei care cauta un metin usupert tare numele servarului este http://gm-mode.no-ip.info este cu mc:http://pvp-metin2.no-ip.info/ este un server super marfa am jucat si eu si in continuare joc gm foarte de treaba te da direct lv 90 asa ca ma ai pana la 127 dar daca nu vrei sa cresti ceri unui gm pentru ca exista mereu unu in map 1 arme pentru lv70 80 si asa mai departe ote king 1 2 3 toata lumea se distreaza si se simte bine pe acest server incercatil si voi :X

5 răspunsuri:
| Moon4Lord a răspuns:

Eu iti zic sa te lasi de metin si sa te joci Dragon Nest SEA e cel mai tare joc ai 18 skilluri in bară + combinații are grafici super, poti face pana la +6 fara sa iti distruga itm sunt 6 classuri(Warrior,Archer,Academic,Cleric, Kali, Sorceress) si classurile astea se impart in 2 si inca 2, Warrior--> Swordmaster sau Mercenary
Mercenary:
Destroyer sau Barbarian
Swordmaster:
MoonLord sau Gladiator
la fel si la celelalte class-uri, cresti foarte repede față de metin, max lvl 60, FUNDA? site: dn.cherrycredits.com

| TheClauu1996 a răspuns:

Bună ziua dragi jucători de SonyMt2! [ v6.5 ] ☆
Imbunatatiri aduse pe noul CLIENT V6.5:
Map1 classic (fara flori/iarba)!
Default hair /armor!
New switchbot 7 slot-uri (portabil).
NPC HD!
Armors/weapons 2015 ORIGINAL!
Unele iteme arata ca pe v5! (raza/ liliac /hiperbola etc.)
Sistem nou X SI 0!
Sistem de ANUNTURI!
Mini-Bară (localizată in spatele inventarului) ce va include urmatoarele opțiuni:
Statistici Bonusuri Active;
Sistem AFK;
Sistem "Fast Equip";
Sistem Notificări Conectare/Deconectare Prieteni;
Interfață Nouă (Pentru: Login/Alege Caracter/Creează Caracter);
Interfață Noua (În joc);
Bara Loading Schimbată;
Eroarea cu "? " REZOLVATA!
HD QUALITY!
Alte detalii le veti descoperi voi!
☆ Înformații Server ☆
☆|Status Server : Online 24/24, 7/7 |☆
✔ Modul de Joc : PVP-PVM;
✔ Nivel Maxim Alocat : 250;
✔ Mape Speciale pentru Farmat/Crescut;
✔ Rate : 500% În timpul saptamânii, 1000% În WeekEnd;
☆ BONUSURI ☆
✔ Critica/Patrundere: 15
✔ Semi-Om: 15
✔ Max HP: 4000
✔ INT/STR/CON/DEX: 10
✔ Aparari/Rezistente: 15 (ALL)
✔ [ FARA 6/7! FARA MODURI! ]
http://www.sonymt2.ro/sv/descarcari

Spor la joc!

| denisa767 a răspuns:

Hhhhhhhhhhhhmmmmmmmmmmthinking

| Metin12345 a răspuns:

O sa incerc si eu acest metin.Mulstumesc caut de mult un metin calumea.

| R3laxDon a răspuns:

Uite iti zic eu un metin2 tare http://blacksura.mtn2.ro/index.php?s=home