| Butterfly928 a întrebat:

o intrebare despre mess. Cum imi programez acelasi scris pentru toata lista de mess? Funda kiss!

Răspuns Câştigător
| Devilicious a răspuns:

Deci, intrii pe mess ( pe id-ul tau ) dai sus la "Messenger" -> "Preferences" -> "Appearance" ( iti apare lista aia in stanga ) -> "Change Fonts & Colors. " si mai departe iti alegi tu ce font / culoare etc.
Funda? puppy dog eyes

1 răspuns:
| MenInShadow a răspuns:

Din intrebarea ta cred ca vrei sa spui ca vrei sa dai acelasi mesaj la toata lista. Dai click pe primul din lista ta, apoi ti apasat shift, si apesi pe sageata jos, sa-i selectezi pe toti, sau tii apasat ctrl si apesi click pe fiecare persoana de la tine din lista, pana ii selectezi pe toti. Apoi dai click dreapta si dai click pe Instant Message, vezi ca daca apesi enter, nu te da un rand mai jos, ci trimite imediat mesajul, asa ca ai grija sa scrii tot odata, fara sa dai enter doar cand termini mesajulwinking