| LarisaOana a întrebat:

Poti pune parole la foldere din computer, daca da, cum? Am Windows 7. FUNDA!

2 răspunsuri:
| LarisaOana explică:

SomeOne_1942, eu nu in sensul asta vreau sal blochez...
Vreau ca atunci cand intra cineva[o colega, o pritetene] in calculator si vrea sa acceseze folderul sa i se ceara o parola...dar nu stiu daca acest lucru este posibil, de asta am si intrebat aici... oricsicum multumesc ca ai incercat sa ma ajuti

| SomeOne_1942 a răspuns:

Ai aici un tutorial in limba engleza, are si imagini si nu iti va fi greu: http://www.addictivetips.com/......-in-vista/