| AlleAllexa10 a întrebat:

Produsele de la avon clear skin chiar sunt bune? As vrea sa comand sa vad. Voi ce parere aveti despre ele?

2 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Am avut o perioada in care le-am folosit. Prima saptamana chiar a functionat, insa dupa aceea m-am umplut de cosuri si mai rau decat initial. Insa depinde de tipul de piele, fiindca nu actioneaza la fel in toate cazurile. Le poti incerca, sa te lamuresti.

| danishor a răspuns:

Sunt bune pentru un buget redus, daca vrei ceva ft bun cere sfatul unui dermatolog.