| KurseMarkSasuke a întrebat:

Recent am primit un calculator mai vechi si nu stiu daca e windows 2000 windows me 98 sau 95.Imi trebuie o discheta ca sa il deschid doar ca nu am primit discheta.Ce pot sa fac ca sa pornesc pcul?

1 răspuns:
| NonZarek a răspuns:

Simcer, fara suparare si descurajare
Lasa pc acela ca nu e bun de nimic
Dupa cum zici ca trebuie deschis e clar ca e cam varza, eu zic sa iti iei 1 mai nou sau de generatia asta pentru ca, cu acel pc nu vei putea face absolut nimic, doar daca vrei sa te joci Mario toata ziuawinking