| alee2011 a întrebat:

Hey TPU!
Scoala mea a organizat un concurs pe >Facebook!:
La acest concurs trebuie sa faci o poza cu colegi(sau sa fi singur(a):p... dar dati`mi idei...pentru ca poza va fi publicata pe Facebook si cine primeste cele mai multe LIKE`uri acela castiga
Vreau idei >trasnite...:
>Fundoiii::Xlove struck
plsss

1 răspuns:
| rebeeexD_9003 a răspuns:

Paai, ai putea :

Daca faci cu[.] colegutii: In clasa sau in curte, oriunde, stati toti, absolut toti si rugati pe cineva sa va faca o poza. Aratati peace sau ceva, si transpuneti pe chipuri fericire. Aratati ca sunteti un colectiv unit.
Daca faci singura: incearca sa nu fie de pitihappy ceva cat mai natural! Un zambet venit din suflet ar rezolva problemele.

Funda?