| xSupradozaDeVisex a întrebat:

Scuzati categoria dar stiu ca e cea mai accesata.As vrea si eu niste porecle pentru fete. Cele mai frumoase primesc funda.

Răspuns Câştigător
| Pitiiics a răspuns:

Zgriptzi,Nebunatik,Creata,Stropinela,Asfaltina,Kiki,Blo, Caprioara
Floricica
Papusica
Ursulet
Porumbita
Pasarica
Minciunica
Portocala
Craiasa,BeBe
KidoO
Tzupy
BOoDoO Reduchta
MiriapoD
Nebunatik
YePe, Trottinella,Stropinnella,Brettonella, Bubu,Coco,Deeu daca te cheama Andreea.,Tweety, Rada-rada, pestishor, brotacel, cipita, meebo, muzzy, lolla, Buduu:-x, BoBo, Cuppydon, Kyttuh, myky, pisi funky, tuyty, Chitz
Bubby
Zuzu
Crisu(daca te cheama cristina), Cryssy ( Cristiana )

3 răspunsuri:
| Orte95 a răspuns:

Vaco!

| AdyAdeluş a răspuns:

Fetelor le place sa le strigi "pysy"sau "pysu".Iti spun din experienta.

| Pitiiics a răspuns:

Micuta:
Bebe;
Scumpi;
Zuza;
Smiley;
Bezeluta;
Piscotel;
Piticot.
DeeDee;
Bubu;
Bubulina.
Funda?puppy dog eyes`.