| Sweet001 a întrebat:

Scuzati-ma ca am ales sa pun o intrebare la aceasta categorie dar vreau cat mai multe raspunsuri. Maine am sa merg sa imi fac o radiografie dentara si vreau sa stiu daca va trebui sa imi dau cerceii jos, asta nu ar fi o problema dar ieri mi-am dat gaura in ureche iar acum nu il pot da jos deoarece se va astupa gaura, deeeci va trebui sa il dau neaparat jos? Fundaa :* puppy dog eyes33

2 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Din cate tin eu minte, da.

| zurick a răspuns:

Doar tu ai zis că faci radiografie dentară...Nu,dragă nu trebuie să-i dai jos.E clar că n-ai mai făcut una...
Să vezi ce ciudat arată aia(mda am făcut și eu da știu că nu te interesează)
Baftă!