| anonim_4396 a întrebat:

sunt cantaret. am avut ocazia sa ma duc la un festival folk-rock alaturi de clubul din care cant, si anume cu niste rock-eri. oricum... problema e ca eram cel mai mic (14 ani) iar lumea mai facea misto de mine. nu ma suparam atat de rau dar ce sa fac sa nu ma mai supar de loc? o sa mai merg la un festival si vreau sa stiu cum procedez. multumesc.

Răspuns Câştigător
| itzy8 a răspuns:

Probabil te descurci foarte bine, iar ei vor sa te simti prost ..ca sa nu fi mai bun decat ei!
nu trebuie sa te superi, indiferenta doare enorm. fii indiferent si tine capul sus. bafta!

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Canta frumos si cucereste-i pe toti cu valoarea ta!