| zuzaa a întrebat:

Am vocee... dar vreau sa strang ceva banii... vreau sa merg la nunti sa cant.//. cum sa procedez?

2 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Apeleaza la cunostinte.

| VIPER a răspuns:

Pai daca ai voce eu iti raspund sincer dar nu te supara. fa ca si babi minune inainte de debut.canta melodii scurte(compuse de tine)si publicale pe youtube si dupa aia vezi ca poti sa suni sau sa trimiti sms la taraf tv si te baga aia la tv si faci bani.sau daca nu canta la nunti la botez, zile oamenilor de vocea ta nu fi timid(a).
PS:cel mai bine posteaza pe youtube si zile oamenilor sa se uite si asa sa vezi ca o sas devii celebra. sper ca am fost de ajutor :X