| Parakeets a întrebat:

Dați niște muzică bună. happy
Mai ales rock soft și balade rock sau spre zona de folk, dacă știți ceva. happy
Și genul indie.
În orice caz, vreau ceva mai necunoscut de toată lumea. Poate mai ascultați careva pe aici vreo trupă/band/cântăreț ceva, ce nu știe toată lumea.
Dar să aibă vibe-uri dulci în orice caz.

8 răspunsuri:
| Parakeets explică (pentru GabiDumitrescu):

Ați dat lovitura cu melodia asta. happy

Nu știam de mister ăsta, dar ador vocea lui mai ales acolo unde-i răgușită și ridică tonul, ador acestr voci răgușite "yaaAaaAaa" laughing)

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Parakeets):

Eh, doar cu asta? Poti sa stai zile intregi si sa descoperi diamante ascunse dpv muzical...
Hai sa mai plusez si cu un Sentenced - https://youtu.be/mGtrNZwqpCY?si=pQ5OqqW-gPmNUD-6

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Si un ++ cu varianta live din ultimul concert (posibil penultimul, ca au fost 2 din care au extras piesele pentru DVD-ul ala), cu subtitrare. https://youtu.be/r3UPLPnI8iM?si=qrnKpA1I3aJ9sohe

| TheGentleman a răspuns:

Încearcă S.a.r.s.