| dani97 a întrebat:

sunt din judetul arges ( topoloveni) si as vrea sa merg la Bucuresti cu autobuzul. autobuzul trece zilnic prin orasul meu, dar nu stiu daca opreste. trebuie sa il iau direct cand pleaca sau pot sa ii fac cu mana sa opreasca? si unde ma lasa, mai exact, in Bucuresti? funda, mentionez ca am 16 ani, trebuie un act, ceva? funda:X

2 răspunsuri:
| andrw1929 a răspuns:

Intreaba..si..tu.soferuwinking

| Andreeutza_Andreea_1983 a răspuns:

Nu iti trebuie niciun act, sa platsti biletu.trebuie sa ii iei din gara, autogara, statie, nu stiu daca te va lua daca ii faci cu mana..depinde de sofer si de cat de agreabil este el.in Bucuresti ca orce alt autobuz are mai multe statii, depinde unde doresti sa ajungi.Intreaba-l pe sofer care este cea mai apropiata statie de locul unde vrei tu sa ajungi si coboara acolo.