| Zanisoara a întrebat:

vara asta merg la mare cu parintii si cea mai buna prietena.Ce am putea face sa nu ne plictisim? Dau funda

Răspuns Câştigător
| AnonimaOk a răspuns:

Sa te plictisesti? La mare?! Imposibil.
Poti sa :
-inoti
-te bronzezi
-te plimbi
-mananci toate prostiile
-te dai in carusele
-joci volei
-faci castele de nisip
-fotbal in nisip
-cauta scoici
-citeste o carte (probabil o sa fiu injurata pentru asta)
-mediteaza
-mergi la un restaurant
-vezi daca se organizeaza vreo activitate a hotelului gen dans si altele
-luati-va o inghetata
-cumparati-va suveniruri si cadouri pentru ceilalti prieteni
-mergeti pe la jocurile de gen carnaval
-bowling
-faceti-va unghiile
-plimbati-va
-rasfoiti reviste
-mai sunati-i pe prieteni
-ascultati muzica, dansati
...Mai gasiti voi, dupa posibilitati si disponibilitatea parintilor. Nu uitati totusi de ei. Poate ca sunt mai de moda veche, dar cine v-a dat bani sa fiti acolo?
Distractie placuta! O vacanta minunata sa aveti!

5 răspunsuri:
| syd2 a răspuns:

Sa faceti ce faci toti, sa va stropiti cu apa. happy

| L1feDRAIN a răspuns:

Inotati,vorbiti,jucati carti, plimbativa, luativa o inghetata, dati-va impreuna pe toboganul cu apa(daca exista acolo unde sunteti) si desigur nimic.

| j1NNNx a răspuns:

Sa faci ce se face la mare happy

| Vladii a răspuns:

Mergeti in club laughing

| LovelyA17 a răspuns:

Să petreci mai puțin timp cu părinții și mai mult timp cu prietena ta cea mai bună laughing Părinții sunt mereu protectivi. (în cazul meu)