| SimoooSven a întrebat:

vara asta mi-a placut de un baiat. dar el nu. zilele astea a intrat pe mess si a inceput sa ma bage in seama.totul ok pana cand incepe sa imi trimita ":*:X". Eu nedumerita i-am zis daca isi bate joc? El a zis ca nu.
in zilele urmatoare ma intraba daca am prieten, daca imi mai place de el.Eu nu i-am zis nimic pentru ca poate isi bate jocthinking nu stiu ce sa fac?
imi dati si mie niste sfaturi?puppy dog eyes.Multumesc! dau funda +vot!batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| ShockyPunk a răspuns:

Pai e clar ca te place, daca te'a intrebat chestiile astea, eu nu cred ca isi bate joc, sincer. Acum depinde de tine, daca inca iti mai place de el, sau ti'a placut doar in vara de el. Vorbeste cu el, spune'i ce simti pentru el, sau, daca vrei sa fii sigura ca chiar nu isi bate joc de tine, mai asteapta o perioada sa vezi daca se poarta in continuare la fel cu tine. Oricum, parerea mea este ca te place, si daca si tu simti la fel, totul o sa fie ok. Succes! [sper ca te'am ajutat happy ]

3 răspunsuri:
| ĄŇÐİ a răspuns:

Poi daca il placi intreaba-l si spune-i sa fie sincer.:*:*:*

| Alexutza_4600 a răspuns:

Daca sentimentu e reciproc eu zic sa incerci. cu se spune incercarea moarte n-are!

| DidudicaDi a răspuns:

Da @simoo eu cred ca te place. Pentru ca un baiat nu ar intreba din astea fara motiv. Ffatul meu tongueai e clar ca te place, daca te'a intrebat chestiile astea, eu nu cred ca isi bate joc, sincer. Acum depinde de tine, daca inca iti mai place de el, sau ti'a placut doar in vara de el. Vorbeste cu el, spune'i ce simti pentru el, sau, daca vrei sa fii sigura ca chiar nu isi bate joc de tine, mai asteapta o perioada sa vezi daca se poarta in continuare la fel cu tine. Oricum, parerea mea este ca te place, si daca si tu simti la fel, totul o sa fie ok. Succes! [sper ca te'am ajutat] si apropo cat face 345}37473:37473x536-26373-38384}234-[3634-8384]=(3737-763)=

Ma ajuti? Calculez ore in sir si nu pot.plz